ЦІНА ПОСЛУГ ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

4.1 Ціна визначається та застосовується відповідно до обраного Користувачем Курсу, яка вказується на відповідній вебсторінці Курсу та (або) соцмережах чи рекламних матеріалах.

4.2 Розрахунки за послуги здійснюються шляхом перерахування грошей на рахунок Виконавця чи через онлайн платіжні системи, що використовуються Виконавцем.

4.3 Оплата послуг здійснюється у гривні.

4.4 Після повної або часткової оплати кошти не повертаються. У випадку, якщо Користувач сплатив бронь курсу (якщо це передбачалося умовами оплати), що є частиною оплати за курс і не здійснив решти оплати, сума такого забезпечувального платежу не повертається Користувачеві.

4.5 Користувач не може вимагати зниження вартості послуг чи повернення коштів, у випадку, якщо він не скористався послугами. Моментом виконання надання послуг вважається передача доступу до Особистого кабінету Користувача.

4.6 Користувач може отримати знижку на ціну Курсу. Умови надання знижки на Курс доводяться до відома Користувача через рекламні матеріали або на веб-сайті. Знижка не надається після купівлі Курсу.


Контакти

Інноваційна біотехнологічна компанія Good Cells

м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+380 (67) 915 9725

vwt.png

Email

welcome@goodcells.com

GC_w.png

Інноваційна біотехнологічна компанія Good Cells -- лідер з виробництва екзосом в Україні.

Слідкуйте за оновленнями в наших соцмережах, щоб не пропустити найцікавіше!

facebookyoutubeinstagram

2023 

All rights Reserved

SendPulse logoНадано SendPulse